Fórum Návrhy na zlepšení Minigames lobby

Založeno od jindra222, Před 2807 dny
Před 2807 dny

Témat: 5
Příspěvků: 19
Hráč
Zdravím,

mám tu jeden menší návrh na vylepšení všech Lobby na minigames. Poslední dobou když si sem tam zahraji nějaké minigames jsem si všimnul že tam vžey někdo čeká, buď jsou všechny arény ve hře a nebo hrají např. 10 hráčů jednu arénu takže člověk chce počkat až dohrají.

No ale Jindro.. Co máš tedy za návrh? Do každého minigames lobby přidal nějaký parkour aby se hráči co čekají např. 3 minuty měli jak zabavit.

S pozdravem,
Jindra.
Před 2807 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Já sem pro
Like
Před 2807 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
Já jsem pro, jen by bylo super kdyby ten parkour měl na starosti sasser, vždycky zapojí hodně lidí a každej tam pak hodí něco svýho, tak by to nebyl jen blok o 2 bloky další, pak o jeden, 3 krát po 3 blokách ale třeba i plošiny, schody s dírama a pod. Myslím, že takovej styl baví víc lidí:)
Naposledy upraveno: Před 2807 dny
Like
0
Před 2807 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
S tímto návrhem také souhlasím. Vlastně jsem chtěl přidat přesně takový parkour hned, jak vytvořím zmíněné lobby pro minihry, ale kvůli samotnému nastavování serverů miniher jsem se k tomu nějak nedostal.
Před 2807 dny

Témat: 5
Příspěvků: 19
Hráč
FreeWall napsal:
S tímto návrhem také souhlasím. Vlastně jsem chtěl přidat přesně takový parkour hned, jak vytvořím zmíněné lobby pro minihry, ale kvůli samotnému nastavování serverů miniher jsem se k tomu nějak nedostal.



Jsem schopen ti s tím pomoct jeslti chceš.
Like
0
Před 2807 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
kocicak napsal:
Já jsem pro, jen by bylo super kdyby ten parkour měl na starosti sasser, vždycky zapojí hodně lidí a každej tam pak hodí něco svýho, tak by to nebyl jen blok o 2 bloky další, pak o jeden, 3 krát po 3 blokách ale třeba i plošiny, schody s dírama a pod. Myslím, že takovej styl baví víc lidí:)



Okey, s tým problém nemám :D Až sa do toho pustíte dajte mi vedieť :)
Like
0
Před 2807 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
kocicak napsal:
Já jsem pro, jen by bylo super kdyby ten parkour měl na starosti sasser, vždycky zapojí hodně lidí a každej tam pak hodí něco svýho, tak by to nebyl jen blok o 2 bloky další, pak o jeden, 3 krát po 3 blokách ale třeba i plošiny, schody s dírama a pod. Myslím, že takovej styl baví víc lidí:)

Ok jak chceš ...... :(
Like
0
Před 2807 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
sebikbarta napsal:
kocicak napsal:
Já jsem pro, jen by bylo super kdyby ten parkour měl na starosti sasser, vždycky zapojí hodně lidí a každej tam pak hodí něco svýho, tak by to nebyl jen blok o 2 bloky další, pak o jeden, 3 krát po 3 blokách ale třeba i plošiny, schody s dírama a pod. Myslím, že takovej styl baví víc lidí:)

Ok jak chceš ...... :(



Tho, tým "zapojí více lidí" myslel to že tam zapojím 100% aj teba ;) musíme trošku dať dokopy builder tým, lebo ma docela nudí stavať sám :D
Like
0
Před 2807 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Taky bych chtěl stavět....
Like
0
Před 2807 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Ten nápad ze zapojením více lidí je dobrý.ALE pokud jde o něco jako je parkour na lobby tak to tři buildeři zvládnou sami stačí se jen zorganizovat. A není na to potřeba nějáký desetičlenný tým jak tady navrhuje pan Kocicak.
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 5 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 6 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 6 dny
pride nekdo
Před 7 dny
Já taky přijdu
Před 9 dny
uz se tesim na oslavu
Před 9 dny
Já taky přijdu
Před 9 dny
Beru pití a něco na grill
Před 9 dny
UwU
Před 10 dny
jump2 OwO
Před 11 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 11 dny
kk
Před 13 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 13 dny
tady tobi
Před 19 dny
uni :o
Před 26 dny
Huh.. o-o
Před 27 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: