Fórum Návrhy na zlepšení Speciální headky

Založeno od rexpes, Před 2830 dny
Před 2830 dny

Témat: 7
Příspěvků: 20
Hráč
Čus lidi

Dostal jsem nápad, ale nevím jestli to půjde. Na survivalu padají z mobů hlavy. Tak mě napadlo, že by měli různé schopnosti.

například: S hlavou Zombie - +1 srdce
                   S hlavou PigZombie - +2 srdce
                   S hlavou Horse - Účinek Speed Eliku
                   S hlavou Guardiana - Dýchání pod vodou
                   atd......

S pozdravem rex.
Před 2830 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Brzo zjistíš, že přidávat sem návrhy je zbytečné plýtvání časem.
Naposledy upraveno: Před 2830 dny
Like
1
Před 2830 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Nápad je to dobrý.... ale co provedení?
Like
0
Před 2830 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Hlavy jsou víceméně na ozdobu, nevím, jak by měly dávat nějaké účinky a myslim, že to ani nejde.

GetRekt napsal:
Brzo zjistíš, že přidávat sem návrhy je zbytečné plýtvání časem.

V tom nesouhlasim, bohužel dobrých návrhů tu zatím moc nebylo.
Naposledy upraveno: Před 2830 dny
Like
0
Před 2830 dny

Témat: 7
Příspěvků: 20
Hráč
Tak na to by byl nějaký plugin nebo za použití commandu nebo něco jako mód, ale né mód (jsou módy ve kterých se dá craftit brnko z čehokoliv)
Like
0
Před 2830 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
tak dám návrh já :D nechce sa mi robiť nový topic...
1.BW by mohlo začínať aj len z 2 hráčmi, a bolo by fajn keby sa tými nezoraďovali automaticky.
2.Nejaká nová mapa na Block Party, RageMode alebo BW by tiež neuškodila (môžem vybaviť, času mám dosť)
3.Pridať nejaké iné pvp minihry ako RageMode alebo Bed Wars, napríklad MicroWars alebo nejakú menšiu FFA arénu ako majú na KOHI alebo Badlion,  to by prilákalo aj tuším viac hráčov, viac menej tých čo majú radi pvp, neuškodil by v PVP minihrách ako BW pridať NO-Hit delay, to by tiež prilákalo veľa hráčov, keďže 1.9 combat systém nemá skoro nikto rád a PVP neni tak intenzívne.

sú to len menšie návrhy, nemusia sa páčiť každému ale sú normálnejšie a ľahšie ich je umožniť, naviac zvýši to počet hráčov podľa mňa určite aspoň o 20-30%


 
Naposledy upraveno: Před 2830 dny
Před 2830 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
_Sasser napsal:
tak dám návrh já :D nechce sa mi robiť nový topic...
1.BW by mohlo začínať aj len z 2 hráčmi, a bolo by fajn keby sa tými nezoraďovali automaticky.
2.Nejaká nová mapa na Block Party, RageMode alebo BW by tiež neuškodila (môžem vybaviť, času mám dosť)
3.Pridať nejaké iné pvp minihry ako RageMode alebo Bed Wars, napríklad MicroWars alebo nejakú menšiu FFA arénu ako majú na KOHI alebo Badlion,  to by prilákalo aj tuším viac hráčov, viac menej tých čo majú radi pvp, neuškodil by v PVP minihrách ako BW pridať NO-Hit delay, to by tiež prilákalo veľa hráčov, keďže 1.9 combat systém nemá skoro nikto rád a PVP neni tak intenzívne.

sú to len menšie návrhy, nemusia sa páčiť každému ale sú normálnejšie a ľahšie ich je umožniť, naviac zvýši to počet hráčov podľa mňa určite aspoň o 20-30%


 



Alebo treba nové mapy na hide n seek, pretože už sú staré tie mapy a každý ich pozná.
Like
0
Před 2830 dny

Témat: 21
Příspěvků: 174
Hráč
Wade_SK napsal:
_Sasser napsal:
tak dám návrh já :D nechce sa mi robiť nový topic...
1.BW by mohlo začínať aj len z 2 hráčmi, a bolo by fajn keby sa tými nezoraďovali automaticky.
2.Nejaká nová mapa na Block Party, RageMode alebo BW by tiež neuškodila (môžem vybaviť, času mám dosť)
3.Pridať nejaké iné pvp minihry ako RageMode alebo Bed Wars, napríklad MicroWars alebo nejakú menšiu FFA arénu ako majú na KOHI alebo Badlion,  to by prilákalo aj tuším viac hráčov, viac menej tých čo majú radi pvp, neuškodil by v PVP minihrách ako BW pridať NO-Hit delay, to by tiež prilákalo veľa hráčov, keďže 1.9 combat systém nemá skoro nikto rád a PVP neni tak intenzívne.

sú to len menšie návrhy, nemusia sa páčiť každému ale sú normálnejšie a ľahšie ich je umožniť, naviac zvýši to počet hráčov podľa mňa určite aspoň o 20-30%


 



Alebo treba nové mapy na hide n seek, pretože už sú staré tie mapy a každý ich pozná.



Aj to :D na jednej zrovna pracujem, už je skoro hotová len ja som zistil že má byť vo veľkosti 1 creative plot tak mi to prácu zkomplikovalo trošku :D
 
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 3 dny
jdu na server stepo
Před 12 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 13 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 13 dny
pride nekdo
Před 14 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
uz se tesim na oslavu
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
Beru pití a něco na grill
Před 16 dny
UwU
Před 17 dny
jump2 OwO
Před 18 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 18 dny
kk
Před 20 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 20 dny
tady tobi
Před 26 dny
uni :o
Před 33 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: