Fórum Herní obchod GoPay brána . chyba

Založeno od RiKo, Před 2804 dny
Téma je zamknuto
Před 2804 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Boha, to si tu člověk musí založit téma protože Manažer není schopen to vyřešit do 3 dnů? ...


Jedná se o chybu s platbou GoPay.

Provedl jsem následující kroky:
  • Dobít kredit > 75 CZK > SMS > Zaplatit
  • Odeslána SMS ve tvaru GP 75 na číslo 90211 - http://ultragaming.cz/upload/pictures/realcraft/gopay/4.png
  • Přijata zpráva "Cena služby 75 CZK. Pro dokončení platby posli SMS ve tvaru ANO GP na 90211. Vice info 776 999 199 nebo SMS HELP na 90211." (Telefonní číslo 776 999 199 je nesprávné a neexistuje.)
  • Odeslána SMS ve tvaru ANO GP na číslo 90211
  • Přijata zpráva "GoPay: SMS platba 75 CZK provedena." http://ultragaming.cz/upload/pictures/realcraft/gopay/3.pn
  • Čekal jsem 20 min ale stále se nic nestalo.
  • Pořád se jen ukazuje toto a toto.

Díky a očekávám nějakou reakci.

RiKo                       
Like
0
Před 2804 dny

Témat: 1
Příspěvků: 34
Hráč
Ahoj, dneska jsem si dobijel kredit pres sms z mobilu. 50 czk. A hned mi prisla platba. to funguje. Bohuzel se mi stal jiny problem. Koupil jsem si v obchode dia, za 50, ale nebyl jsem ve hre. V momente co jsem se prihlasil jsem zjistil ze mám plny inventář. Ha ha ha a diamanty se neulozili. Jo napdalo mi to ze vas nakup proběhl v poradku. Snad se naše trable v dobre zvrátí
Like
0
Před 2804 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Platba má status Vypršela, což znamená, že do určité doby nebyla zaplacena a proto se zrušila.
Pokud došlo k nějaké chybě, kontaktuj prosím zákaznickou podporu gopay.cz.

PS: nemám na starosti jen hraní her, člověk musí taky pracovat, ale chápu, že to v tvém věku ještě neznáš
Naposledy upraveno: Před 2804 dny
Před 2804 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
FreeWall napsal:
Platba má status Vypršela, což znamená, že do určité doby nebyla zaplacena a proto se zrušila.
Pokud došlo k nějaké chybě, kontaktuj prosím zákaznickou podporu gopay.cz.

PS: nemám na starosti jen hraní her, člověk musí taky pracovat, ale chápu, že to v tvém věku ještě neznáš



Tím myslíš dovolenou? Já to znám moc dobře ... 

Čili 75 CZK jakobych je hodil do záchodu ... Obrázky potvrzení jsou, platba byla provedena, status má zrušeno, protože jsem SMS poslal, přišlo mi, že platba byla provedna, odečetl se mi kredit a po hodině se ukázalo zrušeno ... Tak dík no ..
Like
0
Před 2804 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Na dovolené jsem byl také ale jinak pracuju, chápu, že to ještě neznáš.

Z naší strany nebyla platba zaplacena a má status Zrušeno/Vypršela. Pokud si myslíš, že došlo někde k chybě, kontaktuj zákazníkou podporu gopay.cz, z naší strany s tím nemohu nic dělat.
Like
1
Před 2804 dny

Témat: 1
Příspěvků: 34
Hráč
nebylo někde psáno že přes sms lde koupit pouze kredit za 50 ?

já si ho tedka kupoval včera a dnes a normálně to funguje...

jakýho máš operátora, jestli to není tím ?
Naposledy upraveno: Před 2804 dny
Like
0
Před 2804 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
morisrave napsal:
nebylo někde psáno že přes sms lde koupit pouze kredit za 50 ?

já si ho tedka kupoval včera a dnes a normálně to funguje...

jakýho máš operátora, jestli to není tím ?


Operátorem to není, od tohoto operátora, co mám již 2 roky jsem zde na webu utratil cca 1500 Kč, takže vyloučeno.
Jak píše FreeWall, kontaktuj TP GoPay. GoPay prostě krade, peníze se jim přičetli ale mě ne, takže GoPay dostalo Free 75 CZK a určitě to semnou nebudou řešit ...

Walle, k té práci, já pracuji 4x tolik jako ty, ty jen ťukáš na klávesnici a vyděláváš si z https://www.shopmaker.cz/ který ti vynáši neuvěřitelné prachy.

Já pracuji denně, kydám 25 koňských boxů 4 hodiny denně, 7 dní v týdnu, takže nemůžeš srovnávat tvou a mou práci. Znám to 2x lépe jako ty takže mi toto prosím neříkej, díky.

A jinak, chápu Walle, že ty ta kredit nemůžeš, ale kdyby jsi byl kamarád, napíšeš jim za mě.

To je asi vše.

Dík, s pozdravem, RiKo
Naposledy upraveno: Před 2804 dny
Like
Před 2804 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Pracuješ 4 hodiny denně a říkáš tomu práce? Tak to bych taky chtěl :D Kdybys to znal, nepsal bys mi takový hovadiny.
A máš pravdu, že kdybych byl tvůj kamarád, možná bych jim napsal, ale nejsem :-).
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
Huh.. o-o
Před 7 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví
Před 11 dny
Nekecej.. já sem přišel až teď
Před 11 dny
Dockal ses, jsem tu
Před 11 dny
Ja len čakám na zázrak, zjavenie nášho pána :D
Před 15 dny
Sem tam ano :D
Před 15 dny
žije tu ještě někdo?
Před 15 dny
bruh
Před 15 dny
:)
Před 16 dny
moc ne
Před 16 dny
Vidím že ožil chat :S
Před 16 dny
:o
Před 17 dny
Před 17 dny
Wtf
Před 17 dny
proc se legendy prihlasujou ted
Před 17 dny
co se deje

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: