Fórum Představte nám své projekty Kdo Přežije

Založeno od sebikbarta, Před 2885 dny
Před 2885 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Napadl mě nový (velmi náročný Event) ve stylu Kdo přežije (Survivor).Tento Event by se konal jednou za rok a mohli by se ho zůčastnit pouze normální hráči.Byl by založen na tom že hráči by se předem sami přihlásili a následně by proběhlo rozlosování do dvou týmů. Týmy by byli ve speciálním survival módu kde by si stavěli společné obydlí a sami získávaly jídlo.Administrátoři serveru by připravili několik týmových soutěží které by probíhaly jednou za týden a tým který by prohrál jednotlivou soutěž by musel pomocí anonymního hlasování vyřadit jednoho člena týmu.Až by byl určitý celkový počet hráčů došlo by ke sloučení týmů a týmové soutěže by se zamněnili za soutěže pro jednotlivce,kde by se soutěžilo o Individuální imunitu.Ten který by měl imunitu by nemohl být na následném hlasování vyřazen. Až by zbyli poslední 2 hráči (finalisté) , členové AT by hlasovali pro toho který by si to podle nich nejvíce zasloužil(samozřejmě po tom co by je celou dobu pečlivě ve hře sledovali). Vítěz by získal DIA VIP nebo něco takového.....Ani nevím jak mě to napadlo ale jsem si jistý že nic podobného na českých serverech není(a možná ani na serverech ve světě). Ale jak říkám kvůli náročnosti by se konal jednou za rok/nebo za půl roku a pokud Kdo přežije/Survivor neznáte doporučuju abyste se mrkli
Před 2884 dny

Témat: 7
Příspěvků: 69
Admin
Like
0
Před 2884 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
_Farmar_ napsal:

To ne ne, na tohle furt čumí ségra když to dávaj a oni to dělaj i v Minecraftu, to mě ho vyndej :D
K tématu, pochybuju, že by si chtěl někdo s něčim takovým dělat takovou práci :-)
Naposledy upraveno: Před 2884 dny
Like
0
Před 2884 dny

Témat: 7
Příspěvků: 69
Admin
FreeWall napsal:
_Farmar_ napsal:

To ne ne, na tohle furt čumí ségra když to dávaj a oni to dělaj i v Minecraftu, to mě ho vyndej :D
K tématu, pochybuju, že by si chtěl někdo s něčim takovým dělat takovou práci :-)




Taky je to starý jak nevím co :D Taky jsem na to dřív koukal když jsem ještě věděl kde je ovladač od TV :D
 
Like
0
Před 2884 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
_Farmar_ napsal:
FreeWall napsal:
_Farmar_ napsal:

To ne ne, na tohle furt čumí ségra když to dávaj a oni to dělaj i v Minecraftu, to mě ho vyndej :D
K tématu, pochybuju, že by si chtěl někdo s něčim takovým dělat takovou práci :-)

Taky je to starý jak nevím co :D Taky jsem na to dřív koukal když jsem ještě věděl kde je ovladač od TV :D
 


Taky jsem na to párkrát koukal, když jsem ještě koukal na televizi :D
Naposledy upraveno: Před 2884 dny
Like
0
Před 2884 dny

Témat: 17
Příspěvků: 66
Hráč
Tento nápad se mi velmi libý .. skoukl jsem  video co poslal Farmar a je to tedy velmi dobre !
Myslim si že kdyby se neco takoveho na serveru udelalo melo by to velmi veliky uspech !
 
Před 2884 dny

Témat: 10
Příspěvků: 114
Hráč
:OOO to by sem tu moc chtel super napad
Like
Před 2884 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Už existuje Futurecraft a RPG servery ale tohle by byla úplá novinka která by nás hodně proslavila.Ovšem..... chtělo by to vážně velmi rozsáhlý ATeamčítající nejmíň 20 členů :D
Like
Před 2884 dny

Témat: 17
Příspěvků: 187
Hráč
sebikbarta napsal:
Už existuje Futurecraft a RPG servery ale tohle by byla úplá novinka která by nás hodně proslavila.Ovšem..... chtělo by to vážně velmi rozsáhlý ATeamčítající nejmíň 20 členů :D

nebo pomoc od pár hráčů, např flipy:D
Like
0
Před 2884 dny

Témat: 17
Příspěvků: 66
Hráč
Hlásím se pane Koča ! :D 
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
jdu na server stepo
Před 13 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
uz se tesim na oslavu
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
Beru pití a něco na grill
Před 17 dny
UwU
Před 18 dny
jump2 OwO
Před 19 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 19 dny
kk
Před 21 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 21 dny
tady tobi
Před 27 dny
uni :o
Před 34 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: