Fórum Představte se Flipy

Založeno od flipy, Před 2883 dny
Před 2883 dny

Témat: 17
Příspěvků: 66
Hráč
Ahoj 
Já sem Flipy :)

Já vám teď o sobě něco řeknu :)

Jmenuji si Štefan je mi 13 let ( v Prosinci 
 24.12  mi bude 14 ) .
Bydlím v Libouchci ( malá obec kousek od Ustí nad Labem + cca 15 km od Děčína ) .
Od své Mateřské školky se zabývám muzikou ( hraji 7 let na kytaru ) .. už mě to nebaví :D .
Už 5 let chodím k SDH Hasičum Libouchec ( letos se nám  na závodech velmi daří ... horší než 2. jsme zatím nebyli ) 
Chodím do 6. třídy a zatím procházim s vyznamenáním :)
RealCraft byl muj 1. server když sem po 6 měsících zapnul MC , jak vidíte muj čas na RC (cca 800 hod ) se vyplatil :) 
Momentálně sedím na gauči v Itálii :D a konečně sem se dostal na WIFI :O :D ( dovolená u moře - Rodina ) :)

Díky za to že jste si  mé kraťouličké psaní o mě přečetli a doufám že jste se alespoň trošku bavily :) . F

Teď ČÁGO BELO pádim k moři :****
Před 2883 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Stejně až mě jednou naštveš tak si pro tebe těch 15km  dojedu a fláknu ti :D
 
Like
Před 2882 dny

Témat: 17
Příspěvků: 66
Hráč
:D 
Like
0
Před 2873 dny

Témat: 2
Příspěvků: 8
Hráč
Ahoj Flipy, 

Aj ked uz na Realcrafte velmi nehravam z dovodov, ktore som uz ozrejmil, tal by som sa ta chcel opytat, ze ci sa ti nezda, ze tak trochu moc donasas na ostatnych hracov a bonzujes? 

Citam tvoje príspevky, nápady a návrhy na zlepšenie serveru ale aj tvoje bonzovanie a nepaci sa mi to. Poznam ta este z cias ked som na realcraft.cz hraval a nebol si taky...  Co sa to s tebou stalo? Tak velmi sa snazis dostat do admin teamu, ze musis vymyslat nove hodnosti, alebo donasat na ostatných? 

Neviem no, som trochu z toho sklamany, prosim ta neber to ako osobny utok, ale len ako reakciu na to, čo vidim na fore a co sa mi fakt na tebe prestava pacit.

So srdecnym pozdravom Kamzik. 

P. S.  PatrickJane ma zase ban, ale nejako ma to na tomto neprekvapuje, nepohodlnych ludi sa je lahko zbavit... 
Like
0
Před 2873 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
kamziksvk napsal:
P. S.  PatrickJane ma zase ban, ale nejako ma to na tomto neprekvapuje, nepohodlnych ludi sa je lahko zbavit... 



Ano má a tentokrát už navždy ;) a že ho pozdravuji.

S pozdravem,
C.
Like
0
Před 2873 dny

Témat: 2
Příspěvků: 8
Hráč
Crutibrk napsal:
Ano má a tentokrát už navždy ;) a že ho pozdravuji.

S pozdravem,
C.


Nie som s nim v kontakte :) ale stale aj tak plati co som povedal :) Barak,  Pajda, Patrick, ja...  No, zaujímavá zhoda okolností :) zacinam mat pocit, že všetci su ponorky, iba my sme blazni :) pekny zvysok dna Crutibrk 
Like
0
Před 2873 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
kamziksvk napsal:
Crutibrk napsal:
Ano má a tentokrát už navždy ;) a že ho pozdravuji.

S pozdravem,
C.


Nie som s nim v kontakte :) ale stale aj tak plati co som povedal :) Barak,  Pajda, Patrick, ja...  No, zaujímavá zhoda okolností :) zacinam mat pocit, že všetci su ponorky, iba my sme blazni :) pekny zvysok dna Crutibrk 


Blázni ? to je slabé slovo. Myslíš si,že jsme tak tupý. A nevidíme to že "nenápadně" pošťuchují ? :). PatrickJane měl podmínku. Ať už zbytečně nedělá dusno. Porušil to. Z Tea se stal "blázen" který zneužil Své pravomoce k poškození hráčů hrající na našem serveru.
Nezapomeň jako svojí obranu zmíňit to,že jsem ti poškodil vozíky ;). Proti tobě jsem nic nikdy neměl ;). Ale očivdně jsi byl naočkován proti mě :) 

Hezký den.
Like
0
Před 2873 dny

Témat: 2
Příspěvků: 8
Hráč
Myslim, že by sme sa mali držať tematu, ktorym je to, čo som adresoval flipimu a nerobit zbytočný offtopic :) 

Len na zaver offtopicu dodam, ze mam svoju hlavu a nepotrebujem byt proti niekomu naockovany. Ked je niekto blbec, tak to zistim aj sam vlastnou hlavou. A zdoraznujem, ze s Patrickom som nehovoril asi mesiac, takze aj zbytocna paranoia je dokazom niecoho...  Coho? Tal to radsej nech posúdi publikum. 
Like
0
Před 2873 dny

Témat: 19
Příspěvků: 87
Hráč
Publikum posuzuje........ nic ho nenapadá
Like
0
Před 2873 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Jeden takový detail který bych tu chtěl napsat,
posuzovat někoho na základu 5minutové zkušenosti je zcela neobjektivní, hlavně když se jedná o rozkol mezi zábava/vážná věc.
To jentak předem, teď bych rád přiznal jednu věc, když jsem hrál na freewallově serveru prvně tak se jednalo o soukromý server na který mě dovedl kamarád ze slovenska (Gordon) a s ním jsem hrál, pak jsem hrál i s Murphym kterého jsem v té době znal již z TS a SAMPu a poté co Gordon přestal hrát nebo omezil své hraní jsem potkal Rekta v té době se jmenoval Conty a první moje známost s ním byla že mě naštval tím že mi zničil stavby. Postupně jsem tohle individuum (které se nemění) přijal takového jakým je i dnes (za poslední rok se krom jeho hodnosti nezměnilo nic) hráli jsme na několika serverech spolu s Murphy a _Farmar_, pak jsme se po dlouhé době potkali s CapitanDrey který mě dotáhl sem (den před otevřením serveru) a od té doby tu hrajem všichni tedy až na Dreye.

Co jsem touto zkrácenou historii chtěl říct? To že i mě se Rekt několik dní jevil a prostě působil každým směrem jako "debil" no a teď, má svůj smysl pro humor občas tvrdší než by člověk chtěl ale je prostě takový a je lepší ho příjmout jakým je popř. se s ním domluvit rozumě co a jak (i když mi dříve připadal jako debil tak se s ním dalo rozumně domluvit)
A to je v podstatě vše, když někdo není schopen přejít přes nějakou situaci a řešit to za použití rozumu tak podle mě by měl odejít se ctí a nesnažit se poškodit, pomluvit, urazit vše kolem sebe.

S pozdravem,
C.

PS: Žádám o ukončení psaní do této sekce, pokud má něko něco na srdci tak ať založí téma v " Zábava, filmy, seriály, hudba,"
Naposledy upraveno: Před 2873 dny
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 7 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 8 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 8 dny
pride nekdo
Před 9 dny
Já taky přijdu
Před 11 dny
uz se tesim na oslavu
Před 11 dny
Já taky přijdu
Před 11 dny
Beru pití a něco na grill
Před 11 dny
UwU
Před 12 dny
jump2 OwO
Před 13 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 14 dny
kk
Před 15 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 15 dny
tady tobi
Před 21 dny
uni :o
Před 28 dny
Huh.. o-o
Před 29 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: