Fórum Představte nám své projekty Švédské město - Horvi

Založeno od HorvaldMartin, Před 2913 dny
Před 2913 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
K tomuto projektu nevím co moc říct většina je vysvětlená zde pokud se ke mně chcete přidat napište sem do tohoto topicu.

Menší popis tohoto projektu :
Jedná se o Švédsko Norský styl města kde chci aby se odehrávalo něco jako funkční systém postavení ve společnosti, obchodu atd. tedy Role-Play| Real-life situovaný život tzn. Farmář farmaří, lovec loví, válečník válčí, rybář rybaří a tak podobně. Jako měna bude gold nugget(vypadá jako Coin) a budeme používat resourcepacky Conquest / Norsecraft . Nezapomeňte že se snažím aby tento projekt byl stavěn originálně detailně a proto bez schematiky.
Linky ke stažení : Conquest
                               Norsecraft

S pozdravem
 Horvald Martinson
Naposledy upraveno: Před 2913 dny
Před 2913 dny

Témat: 17
Příspěvků: 66
Hráč
rad se přidam , pak napiš
Like
0
Před 2913 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Ak nebude problém Horvi pridám sa :)
Like
0
Před 2912 dny

Témat: 0
Příspěvků: 5
Hráč
Název se mi moc ke švédštině nehodí, zkus si tam dát přehláskované samohlásky, třeba "Hörvi", "Hörviborg",  však zkus sám něco vymyslet.
Naposledy upraveno: Před 2912 dny
Like
Před 2912 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Projekt se jmenuje Göttaland Horvi je moje méno jako jméno zakladatele
Naposledy upraveno: Před 2912 dny
Like
0
Před 2911 dny

Témat: 1
Příspěvků: 16
Hráč
Velice dobrý nápad , už jen to , že stejně jako já i někdo další staví více/méně ve stylu z dob minulých - a nemohl sis na to přizvat nikoho jiného než Wambasena - o Švédsku toho ví hodně - nebo to snad Wambe byl tvůj nápad? .

Jinak hodně štěstí.
Like
0
Před 2910 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Wambasen staví Finské stavby ne? Jinak Götalland je můj prvotní projekt který jedu od 1.9, švédsko norské stavby stavím kvůi svému původu (Norsko)
Naposledy upraveno: Před 2910 dny
Like
0
Před 2910 dny

Témat: 1
Příspěvků: 16
Hráč
Omlouvám se za svou mýlku, Švédsko v názvu mě popletlo, ano je to Finsko, ale i tak by ti mohl dost poradit.

Takže z Norska ? - to je zajímavé - nu otázky ohledně detailů tě/vás - pokud už si někoho k sobě přibral zatěžovat nebudu.

Jinak jak jsem psal - hodně štěstí se stavbou - jak města tak později i komunity na něm založené.
Stavění bez schematicy může pro některé představovat výzvu, na druhou stranu to může být dobrý způsob, jak nabrat dobré stavitele.
Like
0
Před 2910 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Sice to není k tématu Casey ale  vážně jsi napsal Dobré stavitele? Víš kolik se jih asi tak může pohybovat po serveru? Pravidelně hrající dobré stavitele  můžem počítat na prstech jedný chromý ruky :D (Samozřejmě vynecháme tebe/horviho/mě)
Před 2908 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Also Humans kdyby jste se někdy chtěli teda připojit napište mi SZ nebo na serveru
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
jdu na server stepo
Před 13 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
uz se tesim na oslavu
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
Beru pití a něco na grill
Před 17 dny
UwU
Před 17 dny
jump2 OwO
Před 19 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 19 dny
kk
Před 21 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 21 dny
tady tobi
Před 26 dny
uni :o
Před 34 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: