Fórum Představte nám své projekty Conquest - Cruta

Založeno od Crutibrk, Před 2911 dny
Před 2911 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Zdarec, 
takže dlouho jsem nic nepřidal a tento příspěvek věnuji sám sobě s tím že v budoucnu již budu hledat  projekty ostatních abych je mohl zveřejnit zde.

Tak osobně nestavím věci popořadě a některé vynechávám popř. si je nechávám až budu mít náladu je stavět/opravovat tudíž se jedná o rozdělanou práci která zdaleka není ve finální podobě.
Tedy, stavím ve středověkém stylu staveb hrad, vesnici, náhodné domy atd... nic není naplánované vše je inprovizace.
První fotky jsou jen důkaz toho že ani v MC není potřeba stavět kostky nebo podobné pro mě nehezké stavby.
na mapě: Mapa , Přiblížení , jsem postavil domek zatím nezařízený ale zvenku kompletní , se zajímavým vzhledem alespoň podle mě, slouží jen jako důkaz toho že není potřeba stavět rovné kostky.
Dále se u mě nachází mlýn který jsem stavěl na 1,8 , nové cesty a pár domků, no a hlavní věcí na které jsem strávil nejvíce času a přesto není hotová je Hrádek, který má nádvoří s "trhem a hostincem" a pár dalších staveb tam je, ale nemá smysl sem dávat vše protože pak by už nikdo nepřišel do resky a tudíž by pro mě nemělo smysl ji dále zlepšovat, dodělávat a přestavovat.
Na nádvoří se dostanete velkou vstupní branou.
V budoucnu přidám i další screeny nových staveb (samozřejmě aby i nadále mělo smysl přicházet do mojí resky která je veřejně přístupná)

S pozdravem,
Cruta.
Naposledy upraveno: Před 2911 dny
Celkem je online 0 uživatelů webu.
SeeZea
Celkem je online 1 hráčů na serveru.
Chat
Před 7 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 8 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 8 dny
pride nekdo
Před 9 dny
Já taky přijdu
Před 11 dny
uz se tesim na oslavu
Před 11 dny
Já taky přijdu
Před 11 dny
Beru pití a něco na grill
Před 11 dny
UwU
Před 12 dny
jump2 OwO
Před 13 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 13 dny
kk
Před 15 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 15 dny
tady tobi
Před 20 dny
uni :o
Před 28 dny
Huh.. o-o
Před 29 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: