Fórum Návrhy na zlepšení Samotka

Založeno od MurphyJet, Před 2936 dny
Před 2936 dny

Témat: 14
Příspěvků: 77
Hráč
Zdravím,

Mám návrh ohledně trestání...

Jail sice je určitý trest,ale je to v podstatě volné prostranství kde hráč může běhat.

Já navrhnuji udělat temnou místnost 2x2 blocky (obsidian např.) ze které se trestaný hráč nedostane ani portem dokud mu trest neuběhne. Popřípadě by nemohl ze SAMOTKY ani psát.

Taková místnost by mohla být jak v survivalu tak i na minihrách.

Rozhodně hráče potrestá víc 2 minuty stání ve tmě než 2 minuty volně na serveru s mute.

Pokud by k tomu měl někdo ještě nějaké nápady,šup s nima sem

S pozdravem,

MurphyJet



 
Před 2936 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Mne sa tento návrh moc ľúbi, pretože jail síce existuje ale je bugnutý(hráča som dal do jailu a vedel písať príkazy, napísal kokrétne /lobby a proste ďalej si skákal v lobby alebo na minihrách kde ho to ani nedalo do jailu..... Ale o to ide, aby nemohol žiaden príkaz použiť, iba max odísť zo serveru, ale ten trest by mu logicky zostal až dovtedy kým to nesplní na survivale alebo na konkrétnom sekcií na serveru. Dúfam, že to schvália.
Like
0
Před 2935 dny

Témat: 0
Příspěvků: 1
Hráč
Souhlasím, ale muselo by to být někde kde to není na očích hráčů.. P.S: Může tam být tenhle bug-On se odpoj ía připojí a objeví se na lobby :) -Tiky777
Like
0
Před 2935 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
1)Trest by se odpočítaval pouze pokud by byl ve hře na daném světě
2)Klidně bych tuto místnost udělal někam pod spawnem nebo v jedné z věží
3)Vše ale záleží na někom kdo by to případně dělal, i když je ten nápad pěknej tak ani jeden z nás nemá ponětí jak to bude složitý vytvořit
Před 2935 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Rozhodně nápad dobrý. Kolikrát jsem na staré mapě také využíval Jail. Každopádně by to mělo obsahovat to,že když se hráč odpojí a připojí,tak aby zůstal na té pozici ( na samotce ).  Dále znemožnit hráči psát příkazy na samotce,díky kterým by se mohl někam odportovat. 

Nebo mne napadla ještě jedna věc.

Pokud by hráč provedl něco,s čím by se proviňil proti pravidlům, tak by dostal trest nucené práce. Dejme tomu,že by hráč nadával.
Administrátor ho pošle do určitého dolu,podzemí ( nevím ještě čeho ) a musel by nakopat určitý počet ( podle trestu ) dejme tomu Cobblu. Pokud by tak hráč učiňil,trest by mu vypršel. Nesmím opomenout,že by hráč dostal krumpáč :D. Po skončení nucené práce,by mu všechen vykopaný materiál byl odebrán i s nástroji. Je to taková kravinka vymyšlená na rychlo. Takže mne nechytejte za slovo. A z pohledu neznalce i náročné na vývoj. :)
Před 2935 dny

Témat: 1
Příspěvků: 16
Hráč
Rekte , tento nápad si ještě zdokonalil - Jinak já jsem taky pro , samotka by mohla být užitečná.
Like
1
Před 2935 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
A hvězdnou bránu s držákem na pivo nechcete?
Před 2935 dny

Témat: 1
Příspěvků: 5
Hráč
A to by šlo Walle? Víš, jak by to byla senza věc ta hvězdná brána a ještě kdyby mohla podržet to pivko.. To by bylo.
---
Jinak krom toho je ta samotka super návrh a třebas by to bylo dobré pro dočastné zadržení cheaterů pro moderátory.

S pozdravem Kozlík
Like
Před 2935 dny

Témat: 13
Příspěvků: 129
Hráč
Tiez si myslim...suhlasim s vami
Like
0
Před 2935 dny

Témat: 2
Příspěvků: 4
Hráč
keď môžem... na jednom servery som hrával a mali tam jail typu "jedz/nič" čiže mali tam takú menšiu miestnosť asi tak
6x6 blokov všade naokolo piesok ktorý ničil rukou mal aj samozrejme jedlo aby tam neumrel, ale bol to slušný trest sám som ho prežil dobrovolne kvôli testovaniu. Som dostal asi tak 1000 blokov piesku ktoré som musel zničiť aby som sa dostal von, kým som tak neučinil som musel papať a ničiť dovtedy som nemal na výber lebo chat som mal zrušený jediné čo som mohol bolo /msg :)
Ja si osobne myslím že je to férové a lepšie ako mute pretože ak má hráč nejakú konverzáciu tak môže odpovedať aspoň kamarátom keby na nich nemal iný kontakt a naviac si musí vytrpieť trest. Po opakovaní sa tuším pridávalo vždy o 50 blokov viac. Nemusíte súhlasiť ale snáď aspoň niečo som napísal :D
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
jdu na server stepo
Před 13 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 14 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 14 dny
pride nekdo
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
uz se tesim na oslavu
Před 17 dny
Já taky přijdu
Před 17 dny
Beru pití a něco na grill
Před 17 dny
UwU
Před 18 dny
jump2 OwO
Před 19 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 19 dny
kk
Před 21 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 21 dny
tady tobi
Před 27 dny
uni :o
Před 34 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: