Fórum Představte nám své projekty Sousedi / Susedia

Založeno od morisrave, Před 2953 dny
Před 2953 dny

Témat: 1
Příspěvků: 34
Hráč
​________________________________________________________________________________________________________________
​________________________________________________________________________________________________________________
   
 Ahoj , zdravim všechny kdo to čtou.

Určitě už se všichni těšíte na novou mapu - nový svět - 

::: Když jsem začal hrát.. potřeboval jsem se rozkoukat, (jako každý) našel jsem si nejkrásnější, nejpříhodnější místo.. a uzavřel jsem se do sebe,  nikoho jsem neznal. Začal jsem kopat na svém písečku.. až pak s toho vyrostlo monstrum, už jsme se pak nechtěl stěhovat jinam a začal si připadat sám . Navštěvoval jsem tedy ostatní resky, po celé mapě , přistavoval  jim tam, krmil zvířata, staral se o zahrádku,.. a podobně..ale už nebyla možnost další residence, starou jsem rušit nechtěl, občas mě vykradli. vyhubili zvěrstvo, ale co...::

přišel restart  - přechod na novou verzi - WIPE :)

:::poznal jsem už dost hráčů už vim jak staví a proto bych je chtěl tímto oslovit o spolupráci a vytvořit tak jedno místo. město, park,. vesnici... protkané cestama, místo kde by nás hrálo víc pohromadě.. resky vedle sebe, a třeba i kus dál aby se mohlo doject na koni..
společné vyjíždky po okolí..výlety. já nevim co.. stavění na nezabrané půdě.:::


pište do komentářů přihlášky, návrhy a pod.

Kdo chce stavět blízko sebe ?

                                     residence vedle sebe případně mezi sebou povolení  na stavbu u sousedů

Survival

                                                   najdem několik míst.. pak se vybere dost velká plocha.. 
  • lokace: hory, doly, les, louka.. pláže...písek...jezera rybníky
  •  
  • stavby: lodě a mola, parkoviště a cesty, chodníčky, parčíky sochy...domy, kašny
  •  
  • domy: stavby libovolného charakteru.. moderní paneláky. mrakodrapy, i historické jádro s náměstí. kostely hřbitov...
  •  
  • hrady a zámky , podzámčí a pastviny se zahrádkou


                                                                                                                                              . .... děkuji za pozornost morisrave




_____________________________________________________________________________________________________________
​_____________________________________________________________________________________________________________

 
Naposledy upraveno: Před 2953 dny
Před 2953 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
Osobně bych se zapojil jenže tu je velké ALE v tomto projektu a předpokládám že tě to ani nenapadlo ale ta věc tu je a já předpokládám že je vhodné napsat teď hned.
Začnu tím co se mi líbí, společná práce na městě nebo něčem je super a viděl jsem jak to vypadalo u Chirurga kde v jeho reskách měl subzony  pro ostatní hráče a tam si stavěli a nebylo to tak špatné.
A ted ta horší část, nesnáším když jsou stavby v mřížce všechno čtverečky obdelníčky atd...  jde to poznat i z mé vesnice.
příklad situace: uděláme si resky každý své maximum zaberem značnou oblast a začnem stavět, ale každý bude stavět z něčeho jiného a něco jiné, třeba já dělám conquest věci (středověk) především ze smrku a kamene, cesty dělám ze smrku a břízy a mám i svuj styl světel a parčíků prostě všeho. No představa že stavím pro mě dokonalý projekt a potkám se s člověkem od vedle co staví taky dokonalý projekt jenže v jiném stylu co mě se nelíbí mě od toho odrazuje, nehledě na fakt že jen težko lze najít dost velký prostor pro několik lidí s podmínkami které budou všem vyhovovat.
Klidně se přidám a občas někde něco postavím ale jako svuj hlavní projekt budu zase stavět ještě nevím co zatím nevím kde, možná to bude horská vesnice ve skalách, možná přímořské  město, hrad, zámek. 
Před 2953 dny

Témat: 2
Příspěvků: 11
Hráč
:) to je velice super nápad :)
Like
Před 2953 dny

Témat: 10
Příspěvků: 42
Hráč
Asi se přidám ale obavám se aby se vedle me neusadil někdo kdo staví Kostky z cobble nebo z hlíny...
Like
Před 2953 dny

Témat: 19
Příspěvků: 104
Hráč
Velkovo obavy :D
Like
0
Před 2952 dny

Témat: 1
Příspěvků: 34
Hráč
Dobře, tak hráči co by měli stejný vkus , ale zase se nebráním moderně. 
v reálu máš taky nějaké historické jádro a vedle stojí moderní nákupní středisko, který to hyzdí
 je to na lidech kdo co vyznává,co má rád. zda chce být raději osamoceně.. nebo když vidí okole sebe že se i něco děje, 
staví se...

k někomu si přidám.
Like
0
Před 2952 dny

Témat: 1
Příspěvků: 16
Hráč
Morisi - jsem rád že připomínáš můj styl ve kterém budovy vypadaly jako z feudálního Japonska a ve vnitřku se nacházely velká okna s výhledem a neúplné zdi doplněné na okraji skleněným lemem nehledě s mým stropním osvětlením, které v období Edo taky neexistovalo :D .

Ano jsou místa která sedí do dnešní doby a je tam i něco z dob minulých. Na jedné straně to může být překvapivá změna - na straně druhé přeplácaná všehochuť , pokud by se přehánělo.
Jiné by to bylo , kdyby domluveným hráčům popřípadě návštěvníkům a nájemníkům nevadilo střídání stylů - středověk , feudální Japonsko , moderna atd.

Dal bych to jako nápad/tip na stavění, hledání místa pro stavbu a hledání hráčů podobných stylů atd.
Ale určitě bych to nedával jako pravidlo.

Co se týče mě , tak by my to třeba ani nevadilo mět vedle sebe lidi s o něco odlyšnějším stylem - pokud by se nezacházelo do extrémů. své místo si ale teprv hledat budu.

Je to o domluvě nebo čistě o chuti na sdílení sousedství s dalším hráčem stejného nebo odlyšného stylu.

jako nápad je to ale dobré - jen si to představte - Čínská čtvrť ... :D
Like
1
Před 2952 dny

Témat: 15
Příspěvků: 305
Hráč
casey, pro tebe mám návrh, zkus se porozhlédnou kolem mojí resky co je až na severu, možná se ti tam kolem něco zalíbí a možná taky ne. Ale chtěl bych mít za blízkého souseda někoho kdo staví tak dobře jako ty :D 
uznávám že náš styl stavby není stejný ale taky nemusíme být u sebe reska na resce :D

Na severu prostě budou ti nejlepší :D 
Like
Před 2952 dny

Témat: 1
Příspěvků: 16
Hráč
No a už je to nahozené , už jedeme na 1.9 ?

Morisi , pokud ještě čteš - budu hledat na severu - chtějí, abych šel vzhůru :D
Naposledy upraveno: Před 2952 dny
Like
Před 2951 dny

Témat: 1
Příspěvků: 34
Hráč

 jde o to stavět, sledovat stavby ostatních, a sledovat jak to všechno roste.
to abych měl na papírku vedle počítače, napsaný jména resek, nebo si je pamatovat

napíšu moje nebo kámošů resky kde stavím: /res tp <jméno residence>

/res tp rave rave1
 
kde chci stavět. sledovat stavbu a pomáhat s okolím mezi jednotlivýma residencema

kde residence - nemusí být veliká ale stačí domek a nejbližší okolí
samozejmě chcete mít svojí resku a stavbu někde jinde, můžute mít víc jak jednu residenci


 
Naposledy upraveno: Před 2947 dny
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 5 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 7 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 7 dny
pride nekdo
Před 8 dny
Já taky přijdu
Před 9 dny
uz se tesim na oslavu
Před 10 dny
Já taky přijdu
Před 10 dny
Beru pití a něco na grill
Před 10 dny
UwU
Před 10 dny
jump2 OwO
Před 12 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 12 dny
kk
Před 13 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 13 dny
tady tobi
Před 19 dny
uni :o
Před 27 dny
Huh.. o-o
Před 28 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: