Fórum Představte se Teo - Barak

Založeno od Barak, Před 3020 dny
Před 3020 dny

Témat: 4
Příspěvků: 39
Hráč
V zivote je treba delat spoustu tezkych rozhodnuti. Vzdy se ridte srdcem. Ale jedno rozhodnuti vam poradim. Vodka, Jegr a Kozel je cesta, tim se ridte cely zivot. Nikdy nebudete litovat, verte mi. Dotahnete to uplne nejdal. Az na samy dno. Ale stejne vsichni jednou umreme, tak je potreba mit v pici. Mam vas rad kocicky a kocourci. Majnkraft neni zivot, bezte ven a ozerte se. Aspon poznate smysl zivota, nove lidi a nekdy i fajn fizly. Borku tobe preju jen to nejlepsi, hlavne at uz konecne vohnes tu Jendyx, je z tebe uplne mokra. Cus
Před 2207 dny

Témat: 4
Příspěvků: 39
Hráč
Edit
Like
Před 2207 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Jasný, a to je důvod, že budeš škodit serveru? 

Přirovnáme to k práci, to jako když ti nebude chtít dát šéf výpověď, zapálíš fabriku? Nebo snad vyvraždíš 20 zamšstnanců? Já si myslí, že ne ... Stačilo to vyřešit tak, že prostě na forum napíšu, že přestávám hrát a nehraju, pak budu automaticky vyloučen.

Jde vidět, že jsi arogantní a nesnesitelný šašek, kterýmu je jedno, nebo respektive se nestará o druhé a myslí jen sám na sebe. Jen tak dál, určitě toho hodně dokážeš.

Tvůj RiKo.
Like
0
Před 2206 dny

Témat: 4
Příspěvků: 39
Hráč
Jako nezlob se, ale ty asi taky nevíš, co chceš. Tady mi píšeš, jak mi jde jen o sebe a v chatu tady na webu mi píšeš, abych se radši staral o sebe a ne o druhý.. Můžeš mi teda napsat, co vlastně by podle tebe bylo správně a nechat si ty tvoje výlevy na jindy? Protože tohle vypovídá o jistý nepříčetnosti, když ani nevíš, co píšeš.. a mimochodem, přirovnávat herní server k fabrice a jail k zapálení budovy, mi taky nepřijde od normálně smyslejiciho člověka normální.. to je vše k tobě.. myslím, že kdyby freewall chtěl, aby ses podílel na vývoji serveru, tak si o pomoc říct umí.. tím že budeš psát, jak se o to stará a jak je všechno super, mu maximálně tak udeláš radost.. pokud máš ještě něco na srdíčku, tak mi to napiš do zpráv, třeba se dozvím, co si vlastně predstavujes, že by bylo správný a ne jednou to a za pár minut presnej opak.. sbohem
Like
Před 2206 dny

Témat: 22
Příspěvků: 149
Hráč
Blablabla .. No comment, nikam by to nevedlo ;) 
Like
Před 1857 dny

Témat: 4
Příspěvků: 39
Hráč
Dulezite poselstvi zde!!!!!!
Před 1105 dny

Témat: 0
Příspěvků: 3
Hráč
ok
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 3 dny
jdu na server stepo
Před 12 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 13 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 13 dny
pride nekdo
Před 14 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
uz se tesim na oslavu
Před 16 dny
Já taky přijdu
Před 16 dny
Beru pití a něco na grill
Před 16 dny
UwU
Před 17 dny
jump2 OwO
Před 18 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 18 dny
kk
Před 20 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 20 dny
tady tobi
Před 26 dny
uni :o
Před 33 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: