Fórum Představte se Jeho císařská a královská Výsost

Založeno od Ahstvahriin, Před 741 dny
Před 741 dny

Témat: 1
Příspěvků: 7
Hráč
Zdravím!

Jelikož jsem tu mezi vámi již solidních 6. let, tak jsem usoudil že by bylo vhodné  "zaktualizovat" své představení.
Konec konců již je to dlouhá doba a i já se díky bohu značně změnil... A již nejsem ten "zarytej nácek co všechny tak invenzivně sral v období 2016-2018 co rád do všech rýpal a dělal bordel v chatu..." I když tomu bordelu  v chatu občas nelze tak úplně odolat.

Dnes již s klidem mohu říci že jsem naprosto "normální" člověk kterýmu táhne na úctyhodných 20 let
S velkou zálibou v historii s astronomií a práce s grafikou..  a  teprve hledajícím talentem na vaření... ovšem zatím bez valných úspěchů. 

Celkově z  toho "hovada" z minulosti se stal poměrně slušný a optimistický a  přátelký člověk, který na sobě velice rád pracuje,  ačkoliv jisté ambice zůstali stejně jako jistá averze vůči některým lidem.

A samotná kapitola lidi je skutku velice zajímavá,  ovšem řeknu to jen takto..  jsem velice rád že tu vidím stále své oblíbence a oblíbenkyně se kterýma si vždy rád pokecám. 

A pro své metalové kolegy, furt se pevně držím svého hudebního stylu... Od Punku po Death metal až do poctivé dechovky a  vojenským pochodům. A pro kolegy hráče, tak TESV Skyrim navždy!

Ačkoliv jsem silně pochyboval o další aktualizaci serveru tak jsem byl FWčkem opravdu mile překvapen a tudiž mužu s jistotou říct...
NA DALŠÍCH 6 LET ZDAR! 


s Podpisem
Jeho císařská a královská Výsost & profesionální zametač rybníků
V. Preuss,  DarkGunner & Ahstvahriin
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 7 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 8 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 8 dny
pride nekdo
Před 9 dny
Já taky přijdu
Před 11 dny
uz se tesim na oslavu
Před 11 dny
Já taky přijdu
Před 11 dny
Beru pití a něco na grill
Před 11 dny
UwU
Před 12 dny
jump2 OwO
Před 13 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 13 dny
kk
Před 15 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 15 dny
tady tobi
Před 21 dny
uni :o
Před 28 dny
Huh.. o-o
Před 29 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: