Fórum Návrhy na zlepšení Real-Craft

Založeno od marekio, Před 1379 dny
Před 1379 dny

Témat: 1
Příspěvků: 3
Hráč
budou tu chyby takže tak :D

Asi nejsem jediné ztvoření které si všímá zaprvé že jsou pouze 4lidé z A-teamu kteří jsou Aktivný možna jsem někoho přehlédnul SeeZee Ryzka_ KshFi3d a FreeWall který aspon chodí na web (jména možná boudou napsana blbě). Já nevím jak vy ale mně to že Real-Craft upadá docela mrzí přitom to není špatný servr za mně je velice dobrý neříkam že tu je extrémně hráčů ale podle mého to je jenom tím že prostě to řeknu na plnou hubu jak se to říka ža majitel není nejaktivnější jo chapu možna ho to nebaví ale upravit web aby tu nebyly zmíněny pluginy které nefungují by mohl nebo aspon at nekoho o to požáda nebo at udělá nábor do A-teamu ja jsi myslím že tam je dost lidí co na to mají čas chuť i ambice ale proč to jsem píši chci poprosit každého kdo to čte a má rad tento server aby skusil udělat cokoliv aby real-craft neskončil možná vetšina nechápe proč to jsem píši ale včera jsme nejspíše díky KshFi3d zjistily že FreeWall  vypl dobití kreditu což- teda nevím jak vám ale mně dává myšlenku Co když vypne real-creft uplně celý asi nedokážeme rozjet real-creft ale prosím pojd me to aspon zkusit. 


-marekio

 
Před 1379 dny

Témat: 11
Příspěvků: 39
Hráč
niesi prvy človek čo piše niečo na tuto temu a pochybujem že s tym niečo zmeniš c:
Like
Před 1378 dny

Témat: 1
Příspěvků: 3
Hráč
Taky od toho nic nečekám ale aspon vím že jsem pro to něco udělal
 
Před 1376 dny

Témat: 4
Příspěvků: 32
Hráč
Nebolo by najlepšie Ksšfídovi dať Manáźéra ? Nič proti Freemu ale hrá tu skoro každý deň.
Old player
Bubo
Like
Před 1376 dny

Témat: 0
Příspěvků: 1
Hráč
Ja tu už hrajem 4 roky dosť by ma mrzelo keby sa tento server zrušil
Před 1374 dny

Témat: 1
Příspěvků: 3
Hráč
Bubo napsal:
Nebolo by najlepšie Ksšfídovi dať Manáźéra ? Nič proti Freemu ale hrá tu skoro každý deň.
Old player
Bubo

-------------------------------------------------
Souhlas
Like
Před 1371 dny

Témat: 2
Příspěvků: 11
Hráč
Hele to že Freewall nechodí na server tak často neznamená že se o něho nezajímá. Podle mě je zbytečný měnit majitele.
Like
Před 1368 dny

Témat: 0
Příspěvků: 3
Hráč
no já bych byl rád kdyby se aspoň o ten server starali protože mi příjde že na něj teď totálně serou ale nejde s podle mě s tím nic udělat nejde server má vždy hype jen když je wipe :D ale teď už jsou 2 verze pozadu takže nevím
Like
Před 1368 dny

Témat: 1
Příspěvků: 7
Hráč
Pár lidí by si mohlo uvědomit.. že Éra starého A-Teamu  Contyho, Cruti, Maniaka a plno dalších je dávno pryč..
A že FreeWall na tohle nemá čas je známo od 2017.. A bejt manažer jen neznamená.. mít prefix manažer. Ale financovat celej server. 

S Pozdravem Říšský kancler Dark-Gunner.
Před 1367 dny

Témat: 2
Příspěvků: 11
Hráč
S tím že nemá čas nic neuděláme
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
Huh.. o-o
Před 7 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví
Před 11 dny
Nekecej.. já sem přišel až teď
Před 11 dny
Dockal ses, jsem tu
Před 11 dny
Ja len čakám na zázrak, zjavenie nášho pána :D
Před 15 dny
Sem tam ano :D
Před 15 dny
žije tu ještě někdo?
Před 15 dny
bruh
Před 16 dny
:)
Před 17 dny
moc ne
Před 17 dny
Vidím že ožil chat :S
Před 17 dny
:o
Před 17 dny
Před 18 dny
Wtf
Před 18 dny
proc se legendy prihlasujou ted
Před 18 dny
co se deje

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: