Fórum Představte se Saltíček

Založeno od SaltySugaris, Před 1692 dny
Před 1692 dny

Témat: 7
Příspěvků: 76
Hráč
jsem píča :)
Před 1692 dny

Témat: 0
Příspěvků: 27
Hráč
????????????????????????????Ma to zaujimalo ahoj Šimon :)
 
Like
0
Před 1692 dny

Témat: 0
Příspěvků: 27
Hráč
Sorry tije otazky by mali byt like jen to neslo
 
Like
0
Před 1692 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
slutty 
Před 1692 dny

Témat: 7
Příspěvků: 76
Hráč
KshFi3d napsal:
slutty 

Khs3dif
Like
0
Před 1692 dny

Témat: 10
Příspěvků: 114
Hráč
lol :) když jsem ti říkal ať prijdeš jsi řekl že postavíš shulker farmu, kdy bude hotová? :)))
Naposledy upraveno: Před 1692 dny
Like
0
Před 1691 dny

Témat: 7
Příspěvků: 76
Hráč
až mi na ní seženeš věci :D
do wipu to snad ještě stihnu :D
Like
0
Před 1691 dny

Témat: 1
Příspěvků: 18
Hráč
Slutty, slaty
Like
Před 1676 dny

Témat: 11
Příspěvků: 39
Hráč
SaltySugaris napsal:
Čeče,
už tu hraju rok a tak jsem se rozhodl vám trochu představit.

Jmenuji se Šimon, je mi 15 let, bydlím v Českých Budějovicích a navštěvuji Biskupské Gymnázium J. N. Neumanna. Na server mě přivedl hráč dragon, za což bych mu chtěl hrozně poděkovat, jelikož jsem tady potkal a našel neskutečnou komunitu. Ze začátku jsem se choval jako dement a spousta z vás mě fakt nemělo rádo, ale časem se to zlepšilo (hlavně s kešákem jsem se dřív vůbec nemohl vystát).

Mezi moje koníčky patří hraní minecraftu (jen trochu), editace videa, programovaní, STAR WARS!, kanoistika, lyžování, fyzika, chemie a vymýšlení kravin a ptákovin :D

Moje minecraft historie se začíná psát v době verze beta 1.5, kdy mi můj brácha poprvý ukázal tuhle hru. Nejdřív mi to přišlo jako kravina z kostiček, ale pořádně jsem opět začal (znovu)hrát asi teprve před rokem a půl, nejdřív jsem zkoušel singleplayer, pak to začalo nudit, tak jsem prolezl kupu serverů a skončil jsem tady.

Moje negativní stránky jsou, že jsem cholerický, nedočkavý, známky ve škole taky nejsou nejlepší (ale čtyřky, nebo průměr celkovej nad 1,9 nemám :D) a opravdu mě naštve, když mi někdo říká Slaty, Slutty, nebo Sluty.

Takže zatím ahoj :D
natočil by som podľa toho životopisny film.. Tak ma to dojalu slutty.. 
 
Před 1260 dny

Témat: 0
Příspěvků: 13
Hráč
voda_s_cukrem napsal:
SaltySugaris napsal:
Čeče,
už tu hraju rok a tak jsem se rozhodl vám trochu představit.

Jmenuji se Šimon, je mi 15 let, bydlím v Českých Budějovicích a navštěvuji Biskupské Gymnázium J. N. Neumanna. Na server mě přivedl hráč dragon, za což bych mu chtěl hrozně poděkovat, jelikož jsem tady potkal a našel neskutečnou komunitu. Ze začátku jsem se choval jako dement a spousta z vás mě fakt nemělo rádo, ale časem se to zlepšilo (hlavně s kešákem jsem se dřív vůbec nemohl vystát).

Mezi moje koníčky patří hraní minecraftu (jen trochu), editace videa, programovaní, STAR WARS!, kanoistika, lyžování, fyzika, chemie a vymýšlení kravin a ptákovin :D

Moje minecraft historie se začíná psát v době verze beta 1.5, kdy mi můj brácha poprvý ukázal tuhle hru. Nejdřív mi to přišlo jako kravina z kostiček, ale pořádně jsem opět začal (znovu)hrát asi teprve před rokem a půl, nejdřív jsem zkoušel singleplayer, pak to začalo nudit, tak jsem prolezl kupu serverů a skončil jsem tady.

Moje negativní stránky jsou, že jsem cholerický, nedočkavý, známky ve škole taky nejsou nejlepší (ale čtyřky, nebo průměr celkovej nad 1,9 nemám :D) a opravdu mě naštve, když mi někdo říká Slaty, Slutty, nebo Sluty.

Takže zatím ahoj :D
natočil by som podľa toho životopisny film.. Tak ma to dojalu slutty.. 
 

Film: Život pana Sluttyho.
Like
0
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 4 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 5 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 5 dny
pride nekdo
Před 6 dny
Já taky přijdu
Před 8 dny
uz se tesim na oslavu
Před 8 dny
Já taky přijdu
Před 8 dny
Beru pití a něco na grill
Před 8 dny
UwU
Před 9 dny
jump2 OwO
Před 10 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 10 dny
kk
Před 12 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 12 dny
tady tobi
Před 17 dny
uni :o
Před 25 dny
Huh.. o-o
Před 26 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: