Fórum Oznámení vedení Nepříjdou vám Buildeři takový dead ?

Založeno od DrGrisa, Před 1704 dny
Před 1681 dny

Témat: 1
Příspěvků: 18
Builder
Hoj hoj
Co se týká map, můžou je přidávat i buildeři (,i když nevím, jestli o tom holky ví)
Poslední official update byl sice už rok zpatky, ale mezitím jsme sem tam nějakou mapu přidali, jen o tom možná nevíte, protože vám to nikdo neřekl.
Taky, i když byl nábor, aby se začlalo přidávat víc map, spoustě z nás občas přijde  zbytečný štavět nový mapy, když ty minihry vlastně nikdo nehraje.
Co se týká mě, nemám teď funkční počítač, takže nemúžu na server, u kdybych chtěl a taky tenhle rok maturuju, takže nemám čas.

Doufám že server ještě chvilku přežije, FW s Kšfýdem se o vás nějak postará.

Ať vám sponge požehná.
Před 1680 dny

Témat: 13
Příspěvků: 149
Hráč
bohužel server jde do hoven 
 
Like
Před 1680 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
jirkac napsal:
bohužel server jde do hoven 
 



To len v tvojej hlave tam ide pretože premšľaš negatívne, keď sa ti nepáči nenič náladu ostatným ;) :)
Před 1674 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
voda_s_cukrem napsal:
ZirconCraftHD napsal:
Vzpomínám si na A-T  který tu kdysi byl jako např. GetRekt, a byly alespoň aktivní, teď je tu jeden Admin který je aktivní 2hodiny/týdně, a FW už se na serveru taky dlouho neukázal prostě by to chtělo aktivnější A-T.

ZirconCraftHD
tak hele...  Dobu getrekta som sice nikdy nezažil ale počul som o ňom len zle veci..  A ksh tu stravil viac času ako by mal... Buďte radi že tu na vas raz za čas ešte ksh mysli a pride si na par hodin sem poafkovať....  S freewallom je to už horšie keď sem už viac menej prestal chodiť ale zase špiniť im meno lebo maju oveľa lepšie veci na praci ako hrať mc nieje pekne.... 

 


Jedna bába povídala, počul si o mé osobě jen zlé věci ? Bude to znít sobecky, ale byl jsem v té době jeden z nejvíce aktivních adminů, ať už raděním, trestáním, banováním cheaterů, pořádáním soutěží. Jako jediný admin jsem tu vydržel 3 roky tuším ? Když nepočítám odchod, po kterém jsem se vrátil. Jsou lidi, kteří mě v lásce neměli a mít nebudou. Ale jsou lidi, kteří mě tu měli rádi. A valná většina už jich tady nehraje. 
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 2 dny
jdu na server stepo
Před 11 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 12 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 12 dny
pride nekdo
Před 14 dny
Já taky přijdu
Před 15 dny
uz se tesim na oslavu
Před 15 dny
Já taky přijdu
Před 15 dny
Beru pití a něco na grill
Před 15 dny
UwU
Před 16 dny
jump2 OwO
Před 17 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 18 dny
kk
Před 19 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 19 dny
tady tobi
Před 25 dny
uni :o
Před 33 dny
Huh.. o-o

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: