Fórum Oznámení vedení Nepříjdou vám Buildeři takový dead ?

Založeno od DrGrisa, Před 145 dny
Před 144 dny

Témat: 2
Hráč
no jo ale taky taková otázka... kolik map ? protože to je už skoro 11 měsíců od updatu :D

Like
Před 144 dny

Témat: 7
VIP
DrGrisa napsal:
no jo ale taky taková otázka... kolik map ? protože to je už skoro 11 měsíců od updatu :D

pesa má 1 na hidenseek minimálně (možná víc), see pořád mluvila o tom, že má už tři postavený mapy, který čekaj jen na přidání, u ryzky na pozemku jsem viděl taky mapy na hns, jenda teď stavěl nějký mapy na bw + jednu má už delší dobu na dominate, voda, jak jsme teď slyšeli má taky 3 mapy pro server, já mám už od velikonoc připravenou mapu na hns a věřím, že tu spousta z vás má ještě nějaký mapy na přidání
ale jinak je celkem připraveno asi 13 map = víc map než při map update
Like
Před 144 dny

Témat: 0
Hráč
SaltySugaris ale mi nevieme ci Freewall spravi server na 1.14.x presne vtedy ked vide 1.15 lebo aj to sa moze stat. Moze sa stat ze server bude na 1.14 a potom o niekolko tyzdnov vide 1.15 nikdy nevies :/
Like
0
Před 142 dny

Témat: 9
VIP
Jako nevím.. ale řešit v létě minecraft atd.. není zrovna nejlepší věc..

Jděte ven posledních pár dnů..
Like
Před 142 dny

Hráč
No realne tak by sa malo ze vtedy ked zacina skola by se melo lebo vstecia v lete su na dovolenke takze to je spravne neurobit to teraz ale ja myslim po lete bude update na 1.14 alebo budeme cakat na 1.15
Like
0
Před 141 dny

Témat: 5
Hráč
SaltySugaris napsal:
DrGrisa napsal:

pesa má 1 na hidenseek minimálně (možná víc), see pořád mluvila o tom, že má už tři postavený mapy, který čekaj jen na přidání, u ryzky na pozemku jsem viděl taky mapy na hns, jenda teď stavěl nějký mapy na bw + jednu má už delší dobu na dominate, voda, jak jsme teď slyšeli má taky 3 mapy pro server, já mám už od velikonoc připravenou mapu na hns a věřím, že tu spousta z vás má ještě nějaký mapy na přidání
ale jinak je celkem připraveno asi 13 map = víc map než při map update
   ehm ehm zabudate na to že sugar ma plny pozemok bp map od celeho serveru...  A pozemkom myslim kurva veľku parcelu..  

Před 141 dny

Témat: 5
Hráč

Naposledy upraveno: Před 120 dny
Like
0
Před 141 dny

Hráč
Voda_s_cukrem ano možno ho to už nebaví ale tak by už vypol server a on uz zacal ten update len ze je to tezky a potom uz musel do prace takze preto si myslim ze az ked bude skola bude update ale to je len teoria a aj to co si povedal ty moze byt pravda.

Like
0
Před 131 dny

Témat: 67
Manažer
Pro všechny nedočkavce:
Pracujem na updatu 1.14, většinu pluginů už mam připravenou, teď testujem jednotlivé servery na nové verzi. Hotovo možná příští víkend, ale možná ne, protože běžim predátora :D
Před 131 dny

Témat: 9
VIP
cenim si, že si odpovedal na FAQ xD
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Chat
Včera v 21:07
sLuTtY
Včera v 18:04
Tak jasně že já.. :DD
Včera v 16:24
ja
Včera v 14:19
cs schválne? kdo si ma pamätá? :)
Včera v 12:42
Slutty
Včera v 12:42
All spam slutty sem do chatu
Před 3 dny
Aha ok tak uz chápu
Před 3 dny
Jo tak teď koukám, že to hlasování funguje, ale náš server jsem tam nenašel bohužel.

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.14

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: