Fórum Oznámení vedení Nepříjdou vám Buildeři takový dead ?

Založeno od DrGrisa, Před 1677 dny
Před 1676 dny

Témat: 2
Příspěvků: 7
Hráč
no jo ale taky taková otázka... kolik map ? protože to je už skoro 11 měsíců od updatu :D
 
Like
Před 1676 dny

Témat: 7
Příspěvků: 76
Hráč
DrGrisa napsal:
no jo ale taky taková otázka... kolik map ? protože to je už skoro 11 měsíců od updatu :D
 
pesa má 1 na hidenseek minimálně (možná víc), see pořád mluvila o tom, že má už tři postavený mapy, který čekaj jen na přidání, u ryzky na pozemku jsem viděl taky mapy na hns, jenda teď stavěl nějký mapy na bw + jednu má už delší dobu na dominate, voda, jak jsme teď slyšeli má taky 3 mapy pro server, já mám už od velikonoc připravenou mapu na hns a věřím, že tu spousta z vás má ještě nějaký mapy na přidání
ale jinak je celkem připraveno asi 13 map = víc map než při map update
Like
Před 1676 dny

Témat: 0
Příspěvků: 27
Hráč
SaltySugaris ale mi nevieme ci Freewall spravi server na 1.14.x presne vtedy ked vide 1.15 lebo aj to sa moze stat. Moze sa stat ze server bude na 1.14 a potom o niekolko tyzdnov vide 1.15 nikdy nevies :/
Like
0
Před 1674 dny

Témat: 9
Příspěvků: 170
Hráč
Jako nevím.. ale řešit v létě minecraft atd.. není zrovna nejlepší věc..

Jděte ven posledních pár dnů..
Like
Před 1674 dny

Témat: 0
Příspěvků: 27
Hráč
No realne tak by sa malo ze vtedy ked zacina skola by se melo lebo vstecia v lete su na dovolenke takze to je spravne neurobit to teraz ale ja myslim po lete bude update na 1.14 alebo budeme cakat na 1.15
Like
0
Před 1673 dny

Témat: 11
Příspěvků: 39
Hráč
SaltySugaris napsal:
DrGrisa napsal:
no jo ale taky taková otázka... kolik map ? protože to je už skoro 11 měsíců od updatu :D
 
pesa má 1 na hidenseek minimálně (možná víc), see pořád mluvila o tom, že má už tři postavený mapy, který čekaj jen na přidání, u ryzky na pozemku jsem viděl taky mapy na hns, jenda teď stavěl nějký mapy na bw + jednu má už delší dobu na dominate, voda, jak jsme teď slyšeli má taky 3 mapy pro server, já mám už od velikonoc připravenou mapu na hns a věřím, že tu spousta z vás má ještě nějaký mapy na přidání
ale jinak je celkem připraveno asi 13 map = víc map než při map update
   ehm ehm zabudate na to že sugar ma plny pozemok bp map od celeho serveru...  A pozemkom myslim kurva veľku parcelu..  

 
Před 1673 dny

Témat: 11
Příspěvků: 39
Hráč


 
Naposledy upraveno: Před 1652 dny
Like
0
Před 1673 dny

Témat: 0
Příspěvků: 27
Hráč
Voda_s_cukrem ano možno ho to už nebaví ale tak by už vypol server a on uz zacal ten update len ze je to tezky a potom uz musel do prace takze preto si myslim ze az ked bude skola bude update ale to je len teoria a aj to co si povedal ty moze byt pravda.
 
Like
0
Před 1663 dny

Témat: 76
Příspěvků: 310
Manažer
Pro všechny nedočkavce:
Pracujem na updatu 1.14, většinu pluginů už mam připravenou, teď testujem jednotlivé servery na nové verzi. Hotovo možná příští víkend, ale možná ne, protože běžim predátora :D
Před 1663 dny

Témat: 10
Příspěvků: 28
Hráč
cenim si, že si odpovedal na FAQ xD
Like
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Gamba_335, TurtleGuy69, lemonthreat
Celkem je online 3 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
Huh.. o-o
Před 7 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví
Před 11 dny
Nekecej.. já sem přišel až teď
Před 11 dny
Dockal ses, jsem tu
Před 11 dny
Ja len čakám na zázrak, zjavenie nášho pána :D
Před 15 dny
Sem tam ano :D
Před 15 dny
žije tu ještě někdo?
Před 15 dny
bruh
Před 15 dny
:)
Před 16 dny
moc ne
Před 16 dny
Vidím že ožil chat :S
Před 16 dny
:o
Před 16 dny
Před 17 dny
Wtf
Před 17 dny
proc se legendy prihlasujou ted
Před 17 dny
co se deje

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: