Fórum Ostatní Server

Založeno od Lilipop, Před 1875 dny
Téma je zamknuto
Před 1875 dny

Témat: 5
Příspěvků: 16
Hráč
Ahoj, mam na vas všecky dotaz ale nejvic je to miřene na vedeni serveru. Za tu dobu co tu hraju tak je ubytek hraču na tomhle serveru celkem dost rapidni a tak se ptam jesy Ksh, FreeWalle a ostatni aspoň nějak server propagujete? Pokud ne, tak nechcu byt ten zly jazyk ale myslim si, že tak do roku až dvou roku tenhle server upadne a bude naněm hrat tak max. 5 hraču což je dle meho nazoru škoda. Myslim si že server je to slušny a hlavně se odlišuje od ostatnich na kterych sem taky hraval což je určitě plus. Ja vim že tu přes den asi nebude 20 hraču ale večer tu vždycky byvavalo okolo 40 hraču a teď? Teďka večer je tu 10 hraču a i to je někdy s bidou což je opravdu k zamyšleni, takže promyslete jesy opravdu tento server nestoji za nějakou propagaci ať už nějakym videem na Youtube nebo na Facebooku popřipadě Instagramu a jinych socialnich sitich. Diky za pozornost. Lilipop
Naposledy upraveno: Před 1875 dny
Like
1
Před 1875 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Myslím že je to skôr tým že hrať neustále iba minecraft je viac menej pre starších hráčou v dnešnej dobe už dosť únavné a nudné, existuje mnoho ďalších hier ktoré ostatný hráči hrajú. Minecraft dnes hrá už skôr tá mladšia generácia do 14 rokou, nám čo už sme dávno po 18+ tak nachádzame zábavu vo viac veciach ako je hranie minecraftu. Nič nieje večné a je s tým treba počítať, hlavne s tým že minecraft ako taký už sám prestáva byť zaujímavý, niesme jediný server kde upadá počet hráčou.
Like
1
Před 1875 dny

Témat: 5
Příspěvků: 16
Hráč
To maš sice pravdu ale určitě se s tym da cosik udělat ale je jasne, že pokud se server nepropaguje tak pak upada tim rychleji a pak tu nejsou ani ti hrači do 14 roku. Za mě pokud se server nepropaguje tak je prostě špatně, ja sam sem ho propagoval a taky tu asi 5 lidi pak přišlo ale nezlobte se na mě tohle by měl byt ukol Admin Teamu.  Lilipop
Naposledy upraveno: Před 1875 dny
Like
0
Před 1875 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Bohužiaľ u niekoho kto má toho veľa je propagovanie herného serveru jedna z tých poslednejších vecí o ktoré máme starosti. Pokiaľ chceš propaguj ho, ak si na to nájdem čas možno budem aj ja.
Like
0
Před 1875 dny

Témat: 5
Příspěvků: 16
Hráč
No ja už ho pravě propagovat nemužu, protože při takovem množstvi věci co ja musim stihat to nejde, sem rad že se tu večer aspoň připojim a to už taky neplati, bohužel počitam s tym že toto je asi muj posledni rok hrani Minecraftu jelikož to s mým vytížením stihat nejde ale pravě sem se chtěl zeptat jak tenhle server bude fungovat do budoucna.   Lilipop
Like
0
Před 1875 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Tak v tom prípade zrejme dokážeš pochopiť prečo to neviem propagovať aj ja.
Like
0
Před 1875 dny

Témat: 12
Příspěvků: 211
Hráč
Je krásné že si toho " úpadku " někdo takhle všimnul a šel s tím na veřejnost. Co si budeme povídat, serverová populace spadla v tu dobu, kdy odešel celý bývalí AT. Chtě nechtě si to přiznejte ;). Teď mi tu zdegenerovaný ksofjoasfoiasjoif bude tvrdit že to pravda není, ale je. Ti starší přišli na to, že s děckama ( pardon za ten výraz, ale je to tak ) to prostě nepůjde. Vem si, kolik lidí za bývalím AT stálo. Kolik lidí jsme si tu drželi, jak jsme s nima komunikovali, kolik hodin jsme s těma lidma jednotlivě strávili času na Teamspeaku. Kolik Eventu jsem tu já udělal, ať už v podobě PVP, Builderské soutěže, a eventů tipu bludiště, podkopávané. 

Když si tady PÁN FW nechal utéct to poslední, co tu ten server drželo a dal si do AT tohohle mamlase, který to tu akorát postupně ruinuje, tak je to těžké. Taky mě to sere, jakým rapidním způsobem jde server do kytek, ale co s tím udělám ? Akorát budu nečinně přihlížet, jak se tomuto zdegenerovanci "ne"daří.

A ty mamlásku, laskavě na mě nereaguj. 

S láskou Erektus
Před 1875 dny

Témat: 10
Příspěvků: 146
Hráč
Popravdě. 
Také si všímám silného úpadku poté, co zbytek ještě slušného AT vzdal svoji věčně kritizovanou a neoceněnou práci. Argument, že děcka dospívají, je trapný  protože někdo dospěje, ale jiný se dostane do daného věku, kdy si rád zahraje. Hraju na spoustě serveru a až na pár serverů, je všude výše herní populace stabilní. Většinou se nedaří serverům  které nemají doladěné pluginy, vymysli kraviny, nebo mají nestabilní a špatně fungující AT. Mimo to, propagace dělá velmi mnoho a tu již tento server nemá žádnou. 
Před 1874 dny

Témat: 7
Příspěvků: 69
Admin
Naprosto souhlasím s GetRektem..

Propagace tu dřív byla a byla dobrá.. Server byl na stránce "czechcraft" hlasovalo se tam, letěli jsme nahoru, protože za hlasovaní byli odměny a teď? dostaneš hovnem přes záda za to že si vůbec přišel hrát na server...
Like
Před 1874 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
No tak prepáčte že narozdiel od vás som sa nenafúkol a neopustil server kvôli tomu že nevudem mať gamemode v survivali.
 
Naposledy upraveno: Před 1874 dny
Like
1
Téma je zamknuto
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 5 dny
:D zelenicitron je ofline ale vidim ho
Před 6 dny
kdyz nikto neprid jenom stepa party bude 15:11
Před 6 dny
pride nekdo
Před 7 dny
Já taky přijdu
Před 9 dny
uz se tesim na oslavu
Před 9 dny
Já taky přijdu
Před 9 dny
Beru pití a něco na grill
Před 9 dny
UwU
Před 10 dny
jump2 OwO
Před 11 dny
bude to o 14:10 az 14:25 11.4
Před 11 dny
kk
Před 13 dny
v 11.4 mam narodeniny moje meno TobiasaRafael81 bude party pozývam vas všetkých
Před 13 dny
tady tobi
Před 19 dny
uni :o
Před 26 dny
Huh.. o-o
Před 27 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: