Fórum Nábor členů AT Nábor - Helper, popřípadě admin

Založeno od MrPvo, Před 1867 dny
Před 1867 dny

Témat: 1
Příspěvků: 3
Hráč
Ahoj všichni,

Co bych rád takhle pro začátek zmínil je, že se mi nepodařilo dohledat žádné informace co se týče náborů, takže nevím, jestli je nábor aktuální. No při nejmenším mohu podat přihlášku už teď a potom ji jen připomenu, až bude nějaký ten nábor probíhat.

Abych se tedy představil, 
Ahoj, jmenuji se Patrik, na serveru MrPvo. Je mi 16 let a bydlím v Praze. Mam rád vše co se hudby týče - sám hraji na saxofon, potom určitě sporty a v neposlední řadě i počítačové hry. Co si často rád zahraju je minecraft, a proto se také hlásím k vám na server.

Proč se chci stát členem A-Teamu (dále AT) na vašem serveru?
Hned jak jsem přišel na váš server, oblíbil jsem si ho. Máte pár základních miniher a pár miniher co jsem skoro nikde na CZ/SK serverech neviděl. Obecně skvělý vzhled serveru a příjemná atmosféra. Velmi příjemná komunita, která mi hned se všemy dotazy pomohla, a dokonce mě i přivítali na serveru, což se opravdu moc často neděje. Z mého pohledu má tento server budoucnost, lidi z AT vědí co dělají a dělají to dobře, proto bych se chtěl stát součástí a pomoct tomuto serveru růst!

Co mohu tedy nabídnout? Proč bych se zrovna já měl stát Helperem/Adminem u vás na serveru?
Minecraft hraju už opravdu dlouho a mám za sebou nespočetně zahraných hodin a, co je hlavní, spoustu působení v AT. Ať už mé vlastní servery, spolumajitelství menších serverů, a nebo součást AT na serverech jako je například Craftmania. Za tu dobu co minecraft hraju jsem toho prostřídal opravdu hodně a řekl bych, že mám dosti co nabídnout. Vysoká aktivita (bavíme se o hraní na serveru denně), časová flexibilita, schopnost řešit problémy, ovládání češtiny, konstruktivní a rozumné argumenty, znalost commandů, důležité zkušenosti z jiných serverů atd. Co je má silná nevýhoda je to, že na serveru mám zatím zahraných jen pár hodin. Nevidím to ovšem jako velký problém, protože na tu dobu jsem si server stihl obejít a z toho důvodu sem taky tuto přihlášku podávám, moc se mi líbil. Myslím si, že jsem rychle schopen nahnat hodiny nahoru vzhledem k mé již výše zmíněné vysoké aktivitě.

Něco, co bych ještě rád zmínil?
Asi jen to, že předběžně děkuju za jakoukoliv reakci/odpověď. I kdyby to byla připomínka, moc rád na to zareaguji. :)

Díky moc a přeju pěkný den,
MrPvo
Like
0
Před 1867 dny

Témat: 5
Příspěvků: 16
Hráč
Ahoj, sice nevim co ma KshFi3d nebo FreeWall v planu ale pokud vim tak teďka nábor neprobiha ale zaleži ja zareagujou oni. :-)

Lilipop
Like
0
Před 1867 dny

Témat: 7
Příspěvků: 76
Hráč
MrPvo napsal:
má silná nevýhoda je to, že na serveru mám zatím zahraných jen pár hodin

minimum hodin je 40, to jsou 3 dny aktivního hraní (pro mě)
Like
0
Před 1867 dny

Témat: 1
Příspěvků: 3
Hráč
SaltySugaris napsal:
MrPvo napsal:
má silná nevýhoda je to, že na serveru mám zatím zahraných jen pár hodin

minimum hodin je 40, to jsou 3 dny aktivního hraní (pro mě)


Díky, myslím si, že to budu mít do chvilky. :´)
 
Naposledy upraveno: Před 1867 dny
Like
0
Před 1866 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Prihláška ma dosť oslovila, no bohužiaľ tu je stále ten problém že nieje nábor.
Před 1866 dny

Témat: 1
Příspěvků: 3
Hráč
KshFi3d napsal:
Prihláška ma dosť oslovila, no bohužiaľ tu je stále ten problém že nieje nábor.


Upřímně jsem moc neočekával, že se s přihláškou trefím zrovna když bude nábor. Tak jednoduše počkám a budu sledovat web a server. Jak uvidím, že nábor probíra, připomenu se. ;)
 
Před 1864 dny

Témat: 13
Příspěvků: 149
Hráč
SaltySugaris napsal:
MrPvo napsal:
má silná nevýhoda je to, že na serveru mám zatím zahraných jen pár hodin

minimum hodin je 40, to jsou 3 dny aktivního hraní (pro mě)

    ach ty závislákuxdd
Naposledy upraveno: Před 1864 dny
Like
0
Před 1864 dny

Témat: 7
Příspěvků: 76
Hráč
jirkac napsal:
SaltySugaris napsal:
MrPvo napsal:
má silná nevýhoda je to, že na serveru mám zatím zahraných jen pár hodin

minimum hodin je 40, to jsou 3 dny aktivního hraní (pro mě)

    ach ty závislákuxdd

pšt :D
Like
0
Před 1864 dny

Témat: 6
Příspěvků: 232
Admin
Prosím bežných hráčou (okrem AT) aby sa nevyjadrovali k týmto príspevkom a nespamovali sem zbytočne. Ďakujem za pochopenie.
Celkem je online 0 uživatelů webu.
Celkem je online 0 hráčů na serveru.
Chat
Před 6 dny
Huh.. o-o
Před 7 dny
Jméno našeho Pána je zalité krví
Před 11 dny
Nekecej.. já sem přišel až teď
Před 11 dny
Dockal ses, jsem tu
Před 11 dny
Ja len čakám na zázrak, zjavenie nášho pána :D
Před 15 dny
Sem tam ano :D
Před 15 dny
žije tu ještě někdo?
Před 15 dny
bruh
Před 16 dny
:)
Před 17 dny
moc ne
Před 17 dny
Vidím že ožil chat :S
Před 17 dny
:o
Před 17 dny
Před 18 dny
Wtf
Před 18 dny
proc se legendy prihlasujou ted
Před 18 dny
co se deje

Přihlásit se

Jméno ve hře:
Heslo:
Přihlásit se

IP adresa serveru

1.19

Nevíte, jak se připojit?

Nahraný čas:
Naposledy ve hře:
Naposledy na webu: